Saturday, February 27, 2021
Home > Lajme > Më në fund flet Salah, emocionon çdo tifoz të futbollit me këto fjalë

Më në fund flet Salah, emocionon çdo tifoz të futbollit me këto fjalë

Më në fund flet Salah, emocionon çdo tifoz të futbollit me këto fjalë

Ylli i Egjiptit u lëndua në krah gjatë finales se Ligës së Kampionëve, por ai pret që të jetë gati për në Rusi 2018

Ylli i Liverpool Mohamed Salah beson që ai do të jetë gati për Botërorin e 2018’ës pavarësisht se ai u lëndua rënë në finalen e Ligës së Kampionëve që e fitoi Real Madridi prej 3-1.

Sulmuesi shpreson se do ja dal dhe do të shërohet me kohë dhe do të arrij që të luaj në këtë event të madh sportiv.

“Pavarësisht parashikimeve, jam i bindur që do të jem në Rusi dhe do ju bëj të gjithëve krenar. Mbështetja dhe dashuria që ma dhatë është forca që më është nevojitur”, ka shkruar Salah.

Salah humbi finalen pasi minutën e 30, pësoi një lëndim nga Sergio Ramos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: