Saturday, January 16, 2021
Home > Uncategorized > Vetëm një gotë e kësaj pije jua pastron tërë trupin

Vetëm një gotë e kësaj pije jua pastron tërë trupin

Kur një numër i madh i toksinave akumulohen në trup, është e pakontestueshme se mund të krijohen probleme të ndryshme shëndetësore, siç janë infeksionet, bakteret, lodhja etj.

Megjithatë, të gjitha këto toksina mund t’i largoni vetëm me këtë pije krejtësisht natyrale. Sado e çuditshme që mund t’ju duket, pije ua detoksikon trupin dhe shkakton efekte pozitive në trup, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

Një gotë ujë

Katër molla

Një rrënjë e freskët xhenxhefili

Një limon

Sa i përket përgatitjes, vetëm e qëroni limonin dhe e përzieni në blenderme përbërësit tjerë.

E konsumoni çdo ditë në mëngjes dhe do të shihni se si brenda pak ditëve do të filloni të ndjeheni më mirë, sepse toksinat do t’ju largohen nga trupi.

Ky lëng është i mbushur me vitaminë A, B dhe C, si dhe janë të pasur me antioksidantë, flavanoide dhe veti anti-kanceroze.

/Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: